Siirry sisältöön

Henkilöstö

AVA Tili Seinäjoki

Jukka Anttila

Jukka Anttila

Kirjanpitopäällikkö
  • Kirjanpito ja tilinpäätökset
  • Verosuunnittelu

045 882 2720

jukka.anttila@avatili.fi

Jenni Harju

Jenni Harju

Taloushallintopalvelut ja palkanlaskenta
  • Taloushallintopalvelut
  • Palkanlaskenta

050 509 4100

jenni.harju@ematic.fi

Taku Peurala

Taku Peurala

Hallintojohtaja
  • Yritysjärjestely ja taloussuunnittelu

045 323 5061

taku.peurala@avaprocapital.fi

Hanna Räty

Hanna Räty

Palvelupäällikkö
  • Henkilöstöasiat
  • Asiakaskontaktit

045 853 0110

hanna.raty@avatili.fi

Riikka Sarpo

Riikka Sarpo

Kirjanpitäjä
  • Kirjanpito ja tilinpäätökset
  • Taloyhtiöt
  • Osto- ja myyntireskontra
  • Palkkahallinto

050 307 4026

riikka.sarpo@avatili.fi


AVA Tili Lapua

Leila Teppo

Leila Teppo

Kirjanpitäjä
  • Kirjanpito ja tilinpäätökset
  • Maa- ja metsätalouskirjanpito
  • Taloyhtiöt
  • Ýritysmuodon muutokset
  • Osto- ja myyntireskontra
  • Palkkahallinto

050 527 7347

leila.teppo@avatili.fi

Hanna Räty

Hanna Räty

Palvelupäällikkö
  • Henkilöstöasiat
  • Asiakaskontaktit

045 853 0110

hanna.raty@avatili.fi

Riikka Sarpo

Riikka Sarpo

Kirjanpitäjä
  • Kirjanpito ja tilinpäätökset
  • Taloyhtiöt
  • Osto- ja myyntireskontra
  • Palkkahallinto

050 307 4026

riikka.sarpo@avatili.fi


AVA Tili Kauhava

Elisa Arvola

Elisa Arvola

Kirjanpitäjä
  • Kirjanpito ja tilinpäätökset
  • Palkanlaskenta
  • Maa- ja metsätalouskirjanpito
  • Taloyhtiöt
  • Osto- ja myyntireskontra

045 2234223

elisa.arvola@avatili.fi

Hanna Räty

Hanna Räty

Palvelupäällikkö
  • Henkilöstöasiat
  • Asiakaskontaktit

045 853 0110

hanna.raty@avatili.fi


AVA Tili Lappajärvi

Mari Hernesniemi, IAT

Mari Hernesniemi, IAT

Kirjanpitäjä ja isännöinti
  • Kirjanpito ja tilinpäätökset
  • Palkanlaskenta
  • Maa- ja metsätalouskirjanpito
  • Turkistuottajien kirjanpito
  • Isännöinti
  • Aloittava yrittäjä/tilitoimiston vaihtaja yhteyshenkilö

044 790 9907

mari.hernesniemi@avatili.fi

Hanna Räty

Hanna Räty

Palvelupäällikkö
  • Henkilöstöasiat
  • Asiakaskontaktit

045 853 0110

hanna.raty@avatili.fi

Virpi Aho

Virpi Aho

Kirjanpitäjä
  • Kirjanpito ja tilinpäätökset
  • Palkanlaskenta
  • Maa- ja metsätalouskirjanpito
  • Osto- ja myyntiteskontra
  • Taloyhtiöt

044 558 1620

virpi.aho@avatili.fi

Jätä yhteystietosi ja olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.